سطح متوسط آلمانی

B1 و B2

سطح B1 زبان آلمانی شامل دو ترم B1,1 و B1,2 میباشد که زبان آموزانی که سطوح A1 و A2 را با موفقیت پشت سر گذرانده اند میتوانند وارد این سطح شوند.
زبان آموز در سطح B1 باید روی افزایش مهارت تمرکز کند و بعضا گرامر های کوتاه را یاد بگیرد.
فرد در سطح B1 با توجه به آموزش های اصولی و حرفه ای اساتید موسسه ی تندیس پارس میتواند مکالمات نسبتا حرفه ای را شکل دهد و خود را اماده ی ازمون های بین المللی (Goethe,Ösd,Telc,Öif)کند.
عموما برای مهاجرت های کاری یا تحصیلی مدرک سطح B1 نیاز است.
موسسه ی تندیس پارس با توجه به اینکه زیر نظر اگزمینر(ممتحن) آزمون های بین المللی ارائه میشود در خصوص ازمون های سطوح پیشرفته میتواند با کیفیت ترین کلاس ها را ارائه دهد و امار قبولی زبان اموزان مجموعه گویای سابقه و کیفیت کلاس ها میباشد.

سطح B2


زبان آموز پس از اتمام موفقیت امیز سطح B1 و تایید استاد میتواند وارد سطح B2 شود.در سطح B2 منابع گوناگونی وجود دارند که البته تفاوت چندایی بین این منابع نیست چرا که زبان اموز اصلی ترین مطالب گرامری را در سطوح قبلی گذرانده است و شاید سلیقه ی زبان اموز یا استاد در انتخاب منبع مورد نظر تاثیر داشته باشد.اما چیزی که اهمیت بسیار بالایی دارد نوع کار کردن با منابع است که اساتید موسسه ی تندیس پارس با توجه به مدارک حرفه ای دانشگاهی یا بین المللی ای که دارند و دوره های متفاوتی که گذرانده اند به بهترین شکل و با توجه به روانشناسی اموزش و سطح زبان اموز بهترین منبع را انتخاب میکنند و شروع به آموزش میکنند.
فرد بعد از اتمام موفقیت اموز سطح B2 باید حتما دوره ی امادگی ازمون بین المللی را بگذراند که موسسه ی تندیس پارس ازانجایی که به صورت تخصصی روی زبان المانی کار میکند دارای بیشترین کارنامه ی قبولی زبان آموزان میباشد که در گالری قبولی موسسه مجموعه ی کارنامه ها جمع اوری میشود.
شما میتوانید جهت ثبت نام یا مشاوره با کارشناسان موسسه ی تندیس پارس تماس بگیرید

متن سربرگ خود را وارد کنید

سلام برای شروع آزمون اطلاعات تو وارد کن تا بریم برای آزمون

ارسال مجدد گذرواژه یکبار مصرف (00:120)