سطح مقدماتی

طبیعتا با توجه به اینکه در کشورمان زبان آلمانی در مدارس تدریس نمیشود بنابراین تمام افرادی که قصد یادگیری این زبان را دارند باید از سطح مبتدی شروع کنند.
اما سطح مبتدی چیست؟


A1 و A2

سطح A1 که شامل دو ترم A1,1 و A1,2 میشود و ابتدایی ترین سطح زبان آلمانی میباشد که آموزش این سطح از حروف الفبا آغاز میشود و کم کم وارد گرامر ها و مکالمات ساده میشود.
البته شاید اسم (گرامر های ساده) کمی گول زننده باشد و مخاطبین خیال کنند که سطح بسیار ساده ایست اما در حقیقت در عین سادگی از مهمترین سطح ها میباشد چرا که پایه ی گرامر شما از همین سطح A1 شکل میگیرد.
زبان آموز در پایان این سطح با توجه به آموزش حرفه ای و بدون نقص اساتید موسسه ی تندیس پارس قادر خواهد بود مکالمات ساده در حد پرسش و پاسخ را انجام دهد و همچنین به راحتی از پس امتحانات بین المللی بر بیاید(Goethe,Ösd,Telc,Öif).
لازم به ذکر هست است که موسسه ی تندیس پارس تنها موسسه در ایران میباشد که قادر به برگزاری تمام دوره های آمادگی آزمون های بین المللی میباشد.

سطح A2


سطح A2 شامل دو ترم A2,1 و A2,2 میباشد.
زبان آموز بعد از اتمام موفق سطح A1 میتواند وارد سطح A2 شود.به گفته ی مدیر آموزشی موسسه اقای آشتیانی(کارشناس ارشد آموزش آلمانی) سطح A2 زبان آلمانی مهمترین سطح آموزشی میباشد چرا که در متد تخصصی موسسه ی تندیس پارس مهمترین و الزامی ترین گرامر های زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته در سطح A2 آموزش داده میشود.
علت اینکه موسسه ی تندیس پارس در زمینه ی قبولی زبان آموزان در آزمون های بین المللی سرآمد میباشد همین متد تخصصی و برنامه ریزی دقیق و اصولی آموزشی هست که در طی آن فرد میتواند بعد از اتمام بخش های اصلی گرامر در سطح A2 در سطوح بالاتر و پیشرفته تر صرفا روی افزایش مهارت ها و امادگی ازمون ها تمرکز کند که این خود باعث تسریع در به نتیجه رسیدن زبان آموز باشد.
فرد پس از اتمام سطح A2 میتواند با نظر سوپروایزر ها و کارشناسان اموزشی و اساتید موسسه اقدام به ثبت نام ازمون ها کند و به سادگی مدرک بین المللی مورد نظر را اخذ کند(Goethe,Ösd,Telc,Öif).

متن سربرگ خود را وارد کنید

سلام برای شروع آزمون اطلاعات تو وارد کن تا بریم برای آزمون

ارسال مجدد گذرواژه یکبار مصرف (00:120)