آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی با پیشرفته ترین متد آموزش زبان در ایران در موسسه تندیس پارس (کلاس های گروهی و خصوصی)

ترکی استانبولی

یادگیری زبان ترکی استانبولی با لهچه درست برای زبان آموزان بسیار مهم است . آموزشگاه زبان تندیس پارس در یادگیری ترکی استانبولی یکی از موسسه زبان ترکی استانبولی در تهران بوده است که توانسته رضایت بسیاری از زبان آموزان را جلب نماید. یکی از اهداف موسسه زبان ترکی استانبولی تندیس پارس، بهبود تلفظ و افزایش مهارت های مکالمه ترکی استانبولی در زبان آموزان می باشد.

آموزش ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بر اساس کتاب آموزش زبان استانبولیHitit می باشد که جزو کتاب های تایید شده کشور ترکیه می باشد.

کتاب hitit هر چهار مهارت زبان را دربرمیگیرد  تا برای آموزش زبان ترکی استانبولی بهترین ها را فراهم نماید. کتاب آموزش ترکی استانبولی hitit  برای زبان آموزانی که قصد شرکت در کلاس را دارند بهترین گزینه است.

کتاب های Hitit مناسب آزمون های Tomer


در این کتاب ترکی استانبولی سعی شده دستور زبان ترکی را به صورت منظم  به زبان آموزان آموزش داده شودو موضوع مهم این هست که تا  قبل از این کتاب معتبری در این زمینه وجود نداشته است. از آنجا که زبان ترکی استانبولی زبانی است که از هم نشینی اصوات بسیار بهره می برد سعی شده که زبان اموزان با این ترکیب ها از شروع اموزش آشنا شوند

برای اطلاعات بیشتر درباره کلاس های در حال برگزاری با شماره های موسسه تماس بگیرید